Suya Dayanıklı Alçıpan

Ev dekorasyonu ve tadilatında yüzlerce ev, ofis gibi mekanlarda asma tavan yada bölme duvar yapımında kullanılan alçıpan dışında artık suya ve neme dayanıklı alçıpan (yeşil alçıpan) çeşitleri üretilmektedir. Bunları mutfak, banyo, wc, yüzme havuzların duvar ve tavanları su ile etkilenip hasar almaması için yeni suya dayanıklı alçıpan çeşitleri tercih edilmektedir. Yüzde 100 olduğunu, suya dayanıklı alçıpan ve duvar panosu alçıpan hakkında kafa karışıklığı önemli bir miktar gibi görünüyor su geçirmez. Beri sürücü koltuğuna bu kez bir seçim ne malzeme için kullanabilirsiniz üretmek bitmiş sonucu gereken son için uzun yıllar boyunca çok az veya hiç zarar eğer arada bir sıçrama veya damlama oluşur ya da bile bir sürü su baskınları bir duvar yüzeyi. Çoğu insan aşina alçıpan kuru olduğunda çok güçlü olan alçı bazlı bir çekirdek ile yapılır. Genellikle alçıpan panelleri darbe ve aşınma hasar alçı çekirdeği koruyan kalın bir kağıt kaydırma. Ama kağıt kolayca su emer ve bu panelin içine alçı kullanılmamalıdır. Bu durumda, panel sertliğini kaybeder ve ya suya düşer ya da çok duygusal olurAlçıpan bu yeni lavabo etrafında kullanılan suya dayanıklı özel alçıpan olmalıydı. Bunun yerine, ev sahibi net üretan ile duvara soyulması boya lekeleri sızdırmazlık tarafından hasar kontrolü başlatmak zorunda kaldı. Bu yeni lavabo etrafında kullanılan suya dayanıklı özel alçıpan olmalıydı. Bunun yerine, ev sahibi net üretan ile duvara soyulması boya lekeleri sızdırmazlık tarafından hasar kontrolü başlatmak zorunda kaldı. Bu düşünceyle, normal hatta biraz düzenli olarak su duvar yüzeyi ile temas sanırım yerlerde düzenli alçıpan kullanmayı sevmiyorum. Bazı insanlar yüksek kaliteli boya birkaç kat nemden alçıpan koruyacağını düşünüyorum, ama bu her zaman iyi bir strateji değildir. Eğer su alır arkasında boya boyalara durur ve lavabo üst veya dolap kenarına başlar, bir Aşil topuğu ve zarar alçıpan başlar eğer su bulur bu giriş noktasından zaman zaman. Çirkin duvar olmasına izin verme! / Sıva Alçıpan kartonpiyer Tesisat bu büyük yükleme için sırlarını Listesini öğrenmek. % 100 Para iade Garantisi veriyorum.

suya-dayanikli-alcipan-temsili

Suya dayanıklı alçıpan, neredeyse 25 yıl oldu. Birçok kişi yeşil renkli kağıt karşı karşıya gelen tanıdık. Aslında, sevgiyle green board üreticileri ve alçıpan askıları tarafından denir. Tam olarak kullanılmak üzere tasarlandığı şekilde kullanıldığında harika bir üründür. Örneğin, büyük bir başarı lavabo, tuvalet ve seramik ile duvarlara sıçrayan arkasından bu yeşil tahta alçıpan kullanarak geçirdim. Ama küvet ve duş alanlarda seramik arkasında kullandığım zaman korkunç hataları vardı. Su ve su buharı kolayca seramik ile harç geçirin ve kağıt drywall bakan parçalanmaya neden olabilir. Suya dayanıklı alçıpan sadece sürekli neme maruz alanlar için tavsiye edilmez. Suya dayanıklı yeşil kartı da alçıpan stud Aralık duyarlıdır. Eğer bir tavan için yeşil kartı alçıpan kullanmaya karar verirseniz, kiriş 1/2 inç kalınlığında alçıpan center aralıklı 12 inç olmalıdır. Eğer merkezi Aralık 16 inç varsa, o zaman tavanlar için 5/8 inç duvar kalınlığı artırmak gerekir. Bazı alçıpan üreticileri de devlet bir buhar geciktirici kullanılmamalıdır altında suya dayanıklı alçıpan, eğer görünen yüzü alçıpan ile kaplı bir ürün gibi seramik veya diğer su buharı geçirimsiz bitirmek. Su alçıpan ve zarar içinde sıkışıp olsun diye çok korkuyorlar sanırım.

Bunu Biliyor musunuz?

Su ağır konsantrasyonlarda alacak bu odaların alanlarda, su geçirmez duvar malzemesi kullanmak gerekir. Unutmayın, yeşil kartı alçıpan suya dayanıklı değil, su geçirmez. Çimento ve kum ya da çimento, kum ve diğer maddelerin bir kombinasyonu ile yapılır ve suya dayanıklı alçıpan normal kalınlığı eşleşen panelleri satın alabilirsiniz. Ayrıca, yüzde 100 su geçirmez diğer yenilikçi alçı çekirdek ürün var. Çini arkasında su geçirmez duvar panelleri kullanın ve düzenli olarak su duvar yüzeyine sıçrayan olmasını beklediğiniz yerde herhangi bir yerde. Duvar çivileri ve tavan kirişleri için sıcak daldırma galvanizli bağlantı elemanları ve paslanmaz çelik çiviler ve vidalar bile duvar panelleri tutturmak için kullandığınızdan emin olun.

Eğer ham çelik bağlantı elemanları kullanırsanız, zaman içinde pas ve duvar panelleri, duvar veya tavan düşmek. En azından, köşeleri kesme ve yanlış bağlantı elemanları kullanmalısınız boyalı yüzeyleri görünen çirkin pas lekeleri ile ilgili kendinizi bulacaksınız. Suya dayanıklı panelleri alçı core sık sık ya da Balmumu gibi silikon kimyasal bir madde ile tedavi edilir. Kolayca su maruz alçı çekirdek ıslak eğer boncuk görebilirsiniz. Yıllardır sorun yeşil renkli kağıt başarısızlığı, gerçek alçı iç çekirdek değil. Kalıp haberleri ön planda olduğu için, duvar ve tavan paneli üreticileri sürekli suya dayanıklı hem de ve hatta panel yüzeyinde küf oluşumunu engelleyen ürünler yayıyoruz. Ama yeni ürün olduğu gibi, her zaman teknik literatürü üretici tarafından üretilen okumayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir